Médiá pre veľkoformátovú tlač

Laser a LED média

Laser a LED média

Kvalitné materiály Xerox pre MONO tonerové veľkoformátové kopírky a tlačiarne (Xerox 6204, Xerox 6279, Océ TDS atď.) pre výkresovú, technickú a projekčnú dokumentáciu, plány alebo čiernobiele informačné plagáty (fluo papiere).

detail

Water-based média

Water-based média

Kvalitné médiá pre všetky atramentové plotre technológií Thermal i Piezo s atramentmi Dye i Pigment značiek Xerox, Epson, Canon, Océ, HP a ďalšie. Materiály s povrchovou úpravou (coating) kategórie papierov, vysoko kvalitné fotopapiere matné, saténové i vysoko lesklé vo všetkých gramážach, fólie PET, PVC, priehľadné, priesvitné, špeciality typu samolepiaci vinyl, maliarske plátna alebo textílie.

detail

Solvent média

Solvent média

Vysoko kvalitné médiá pre všetky Solvent based tlačiarne (Eco, Mild, Hard) značiek Xerox, Mutoh, Mimaki, Roland, Spectra, Océ a ďalšie. Štandardné papiere na vonkajšie použitie, BlueBack, Backlitové fólie BP, FP, textilné i vinylové bannery, polypropylénové fólie, samolepiace vinyly GB, WB permanentné i snímateľné, LightStop matné i lesklé panely, plátna prírodné i syntetické a ďalšie grafické špeciality.

detail

Ostatné špeciality

Ostatné špeciálne materiály pre potlač vo veľkoformátových zariadeniach a materiály pre dokončovacie práce – textilné médiá, laminovacie fólie, textílie pre priamu sublimačnú potlač i transfer, transferové papiere.

detail

Navigace:


Výsledok vyhľadávania:

Podpora a ovládače | Partnerský portál

Xerox Worldwide Česká republika Slovenská republika > zmeniť