Získajte istotu

Sú vaše zásoby spotrebného materiálu originály?

Hľadajte bezpečnostné etikety Xerox®Nenechajte sa oklamať

Predajci falšovaného tovaru klamú hlavne vás, zákazníka, ak vydávajú falšovaný tovar za originálne produkty spoločnosti Xerox. Neoriginálny tovar je často veľmi kvalitne propagovaný a ponúkaný tak, že je skoro na nerozoznanie od originálu. Vrátane obalu samotného a ochranných prvkov. Daný neoriginálny tovar však môže spôsobiť výrazné zníženie kvality produkcie a poškodiť tlačové zariadenie. Tieto produkty často predstavujú aj bezpečnostné riziko pre samotných užívateľov.

Ide o originál Xerox®?

Venujte hlavne pozornosť malej bezpečnostnej holografickej etikete značky Xerox®, ktorá indikuje pravosť dodaného tovaru. Obsahuje unikátne sériové číslo a niekoľko bezpečnostných vrstiev brániacich napodobeniu.Podozrivé vlastnosti etikety

Falšovaný tovar môže na prvý pohľad vyzerať identicky s originálom. Pri pozornejšom preskúmaní ale možno objaviť drobné až výrazné nedos- tatky. Na originálnom tovare Xerox® bude vždy bezpečnostná etiketa.

Nižšie sú uvedené všeobecné vlastnosti falšovaných prvkov:Čo robiť, keď narazíte na podozrivý produkt?

Pokiaľ máte podozrenie, že dodaný produkt nie je originál, odporúčame vrátiť tovar predajcovi a požadovať výmenu či vrátenie peňazí.


Navigace:


Výsledok vyhľadávania:

Podpora a ovládače | Partnerský portál

Xerox Worldwide Česká republika Slovenská republika > zmeniť