Úvodná strana > Produkty a služby > Spotrebný materiál > Originálne tlačové náplne > Chráňte vašu tlačiareň - používajte originálne tuhé atramenty Xerox

Chráňte vašu tlačiareň - používajte originálne tuhé atramenty Xerox

Originálne tuhé atramenty Xerox sú navrhnuté a podrobne testované, aby maximalizovali výkon vašej tlačiarne. Ak nepoužívate originálne atramenty vyrobené spoločnosťou Xerox, ohrozujete vašu tlačiareň a môžete spôsobiť závažné poškodenie tlačovej hlavy.

Uvažujete o neoriginálnych atramentoch? Zamyslite sa znova

K viacerým než 2 000 katastrofálnym poruchám tlačiarní na tuhý atrament došlo kvôli použitiu údajne „kompatibilných“ neoriginálnych atramentov. Neoriginálny atrament môže poškodiť tlačovú hlavu tlačiarne na tuhý atrament, čo vedie k odstávke tlačiarne a ďalším výdajom.

Nekonzistentná kvalita farieb. Atrament inej značky než Xerox môže ovplyvniť vytlačené stránky výraznou premenlivosťou farieb a rozmazaným textom.

Originálne tuhé atramenty Xerox

Nevratné poškodenie. Hneď ako sa trysky tlačiarne upchajú neoriginálnym atramentom, poškodenie tlačovej hlavy môže byť trvalé. Bežná údržba a pravidelné úpravy nemusia napraviť problémy s kvalitou tlače spôsobené neoriginálnym atramentom. Návrat k atramentom Xerox nemusí problém vyriešiť.

Nákladné opravy z vlastného vrecka. Cena výmeny tlačovej hlavy poškodenej neoriginálnym atramentom je až 800 dolárov a aby spoločnosť Xerox mohla škodu opraviť, je nutná zabezpečená platba. Záruky a servisné zmluvy so spoločnosťou Xerox nepokrývajú opravu škôd spôsobených neoriginálnym atramentom. Zodpovednosť za kontaktovanie výrobcu neoriginálneho atramentu a vyžiadanie kompenzácie škôd tak preberáte vy.

Originálny spotrebný materiál Xerox: spoľahlivá voľba

Aj keď mnoho výrobcov neoriginálneho atramentu môže tvrdiť, že spĺňajú alebo dokonca prekračujú špecifikácie spoločnosti Xerox, náš tuhý atrament používa patentovanú technológiu už od roku 1986. Žiadna iná spoločnosť nevlastní práva ani nemá prístup k našim špecifikáciám atramentov, a preto nemôže tvrdiť, že tieto špecifikácie spĺňa alebo presahuje.

Xerox zaručuje spoľahlivosť a kvalitu výstupu

  • Tuhý atrament Xerox je bezpečný pre užívateľa a ohľaduplný k životnému prostrediu.
  • Xerox vyrába podľa prísnych špecifikácií a kvalitatívnych noriem pre zaistenie spoľahlivej prevádzky.
  • Originálny tuhý atrament Xerox zaručuje špičkovú, oceňovanú kvalitu farebnej tlače.

Tuhý atrament Xerox


Navigace:


Výsledok vyhľadávania:

Podpora a ovládače | Partnerský portál

Xerox Worldwide Česká republika Slovenská republika > zmeniť