Úvodná strana > O nás > Tlačové centrum > Tlačové správy

Tlačové správy

18. 10. 2013 Xerox iGen 150 ponúka špičkovú tlačovú kvalitu a plynulý prechod na digitálnu tlač

  Variabilita je korením života a tlačiarňam pomáha prispôsobiť sa podmienkam neustále meniaceho sa trhu. Produkuje široké spektrum tlačových aplikácií ale zároveň predstavuje veľké výzvy. Jednou z nich je schopnosť zaistiť trvalú kvalitu farebnej tlače.

Najnovšie riešenie od firmy Xerox – iGen 150 – ponúka poskytovateľom tlačových služieb úplnú kontrolu nad kvalitou každého produktu. Či už sa jedná o fotografie, texty, farby alebo ilustrácie - vždy zodpovedajú požadovanej kvalite. Príkladom môže byť nový tlačový raster 210lpi, ktorý zdôrazní napríklad jemnosť pokožky, zatiaľ čo detail vlasov a pozadia nechá v pôvodnej podobe. Takéto schopnosti sú pre špičkové tlačiarne v dobe rýchlo sa rozvíjajúceho trhu úpnou nutnosťou!

Tlačové riešenie iGen 150 navyše obsahuje novú technológiu Object Oriented Half Toning, ktorá umožňuje tlačiť obrázky v jemnom i ostrom prevedení, podľa potrieb konkrétnych brožúr, katalógov či letákov.

„S riešením iGen 150 už kvalita digitálnej farebnej tlače nie je stávkou v lotérii,“ uvádza Martin Šaněk, Analytik XEROX Czech and Slovak Republic . „Postavili sme inteligentné tlačové riešenie, ktoré obsluhu stavia do komfortnej pozície pasažiera. S úplnou dôverou sa môže rozhodnúť, akú produkciu zvolí pre tú ktorú úlohu a ľahšie tak s väčším množstvom zakáziek prejde z ofsetovej na digitálnu tlač.“

Nové funkcie zvyšujúce kvalitu a produktivitu:

  Tlačové riešenie iGen 150 zvyšuje produktivitu až o 25% vďaka rýchlejšej príprave opakovanej tlače, automatickej kontrole tlačovej kvality a nastaveniu tlačových zakáziek. Konkrétne to umožňujú tieto funkcie:

·  Rozlíšenie 2400 x 2400 dpi „dostane“ na hárok viac informácií – kvalitnejšiu reprodukciu jemných detailov, konzistentné farby a vysokú ostrosť hrán.

·  Automatizovaná technológia Image-on-Paper šetrí čas tým, že zbavuje operátora nutnosti manuálneho nastavenia sútlače pre hárky do 66 cm.

·  Single-point Transfer: 8220 výtlačkov (4/0) za hodinu alebo 137 hárkov (4/0) za minútu (formátu A4).

·  Funkcie ako Xerox Confident Control, in-line spektrofotometer, automatická kontrola denzity a matný aj lesklý toner (lesklý toner je k dispozícii na vyžiadanie).  

 


Navigace:


Výsledok vyhľadávania:

Podpora a ovládače | Partnerský portál

Xerox Worldwide Česká republika Slovenská republika > zmeniť