Úvodná strana > O nás > Ľudské zdroje > Kariéra v Xeroxe

Kariéra v Xeroxe

Kariéra v Xeroxe

Zakladáme si na budovaní a rozvíjaní pevných vzťahov v rámci spoločnosti, ako aj k našim zákazníkom. Pretože úspech zákazníka je i našim úspechom, hľadaním správnych odpovedí a riešení pre našich zákazníkov rozvíjame možnosti sebarealizácie a profesionálneho rastu našich zamestnancov. A to všetko spoločne. Sme tím. Podporujeme a motivujeme sa navzájom. Rastieme.

U nás môžete realizovať svoje nápady, nie len kopírovať to, čo už existuje. Ponúkame priestor na osobný rozvoj prostredníctvom e-learningového systému, ktorý Xerox celosvetovo rozvíja a dopĺňa o celý rad zaujímavých školení nie len z oblasti techniky, ale aj obchodu, manažérskych schopností, soft-skills a iných.

Staň sa súčasťou jedinečnej spoločnosti!

Máte plnú hlavu nápadov? V Xeroxe stretnete ľudí s rovnakým nadšením pre inovatívne myšlienky. Práve vďaka podporovaniu invenčných myšlienok je Xerox autorom tisícok patentov a prosperujúcou spoločnosťou. A vy môžete prispieť tiež.

Máte záujem pracovať v spoločnosti s pevným zázemím, podieľať sa na jej úspechu a prispievať k napĺňaniu jej stratégie? Radi pracujete v tíme profesionálov? Chcete byť hrdí na to, že ste Xerox?

Potom hľadáme práve vás.


Navigace:


Výsledok vyhľadávania:

Podpora a ovládače | Partnerský portál

Xerox Worldwide Česká republika Slovenská republika > zmeniť