Úvodná strana > O nás > Inovácie > Rozdiel vďaka digitalizácii

Rozdiel vďaka digitalizácii

V roku 2007, bolo na celom svete vytlačených viac ako 15 biliónov strán, ale menej ako 10% pochádzalo z digitálnych tlačiarní. Cieľom Xeroxu je aplikovať výhody masovej personalizovanej tlače do tlačového biznisu.

Digitalizácia je hlavným predpokladom pre personalizovanú tlač vo veľkom, čo prináša zásadný rozdiel v hodnote pre zákazníka. Výskum spoločnosti Xerox si kladie za cieľ využiť hodnotu masovej personalizácie vo viacerých aplikáciách s ohľadom na náklady a jednoduchosť používania digitálnych systémov.

Modulárne inteligentné systémy

Integrácia elektronických a mechanických systémov (mechatronika) je hlavným cieľom priemyslu, ak chce zlúčiť zvyšujúci sa dopyt po výkone pri nižších nákladoch a nižšej uhlíkovej stope. Dnes vstavané softvérové systémy poskytujú inteligenciu na systémovej úrovni a subsystém na úrovni komponentov. Nové ovládanie – návrhy centrických systémov využívajú pokrok v senzorike, komunikácii, kontrolných algoritmoch a metódach dolovania dát. Náš výskum chce docieliť, aby boli systémy robustné, adaptívne a samoliečiace. Inžinieri spoločnosti Xerox využívajú tento výskum na posilnenie diagnostických a prognostických schopností svojich zariadení či na pridanie nových servisných prvkov. Jedna z popredných oblastí zahŕňa vývoj rekonfigurovateľných a znova použiteľných modulov, ktorých funkcie a ovládanie sa adaptuje podľa konfigurácie a prostredia.

Prelomové systémy značenia

Zatiaľ čo pokroky v xerografickej technológii dosiahli rovnakú kvalitu výstupu ako ofsetová tlač, teraz je na rade vytvorenie technológií priameho značenia a iné inovatívne koncepty značenia, ktoré by dosiahli zlom vo funkcionalite, produktivite a nákladoch. Dnes sú vedci spoločnosti Xerox blízko k vývoju Mikroelektrických mechanických systémov (MEMS), ktoré by mohli od základov zmeniť systémy značenia.


Na čele zobrazovania a spotrebného materiálu

Xeroxtiež snaží rozšíriť svoje kompetencie v nanotechnológiách. Táto veda o stavebných materiáloch a zariadeniach zložených z nanometrických alebo menších častíc, bude viesť k vynálezu materiálov novej generácie pre naše xerografické systémy. Tonery vyrobené chemickým procesom oproti mechanickým, sú príkladom pokroku, ktorý sa nám už podaril. Vďaka znalosti tlačových systémov a organických polovodičov, je dnes spoločnosť Xerox vodcom na novom poli tlačovej organickej elektroniky, ktorá rozširuje dosah elektroniky k flexibilným médiám a novým zariadeniam.

Extrémne výkonné spracovanie obrazu

Spracovanie obrazu je jadrom všetkých tlačiarní a multifunkčných zariadení. Vykreslenie iba jedinej farebnej stránky vo vysokej kvalite si vyžaduje miliardy matematických operácií od pretvorenia obrázku, tak ako to zamýšľal tvorca, do inštrukcií pre jeho vytlačenie zobrazovacím systémom. Vedci spoločnosti Xerox neustále vyvíjajú nové algoritmy pre spracovanie obrazu, aby dosiahli kvalitu a výkon, ktorú zákazníci požadujú. Naši vedci, ktorí sa zaoberajú vedou o farbe, hľadajú nové cesty ako reprezentovať a transformovať farebné obrazy, analyzovať štruktúru a obsah obrázku a ako automaticky zvyšovať kvalitu obrazu rýchlosťou blesku.

Fluorescenčné písanie

Personalizácia informácií

Personalizované informácie sú hodnotnejšie ako informácie vytvorené pre masy. Výzvou pre tlačiarenské spoločnosti je sprístupniť možnosti personalizovaných informácii zákazníkom. Vedci a inžinieri našej spoločnosti vytvárajú novú generáciu aplikácií a rozhraní, ktoré umožnia vytvoriť dokument ľahko a presne. Napríklad sme uviedli 3-D vizualizáciu, aby mohol zákazník vidieť, ako bude vyzerať finálny výstup - jedna strana alebo viazaná kniha. Takisto vytvárame jazykové rozhrania, ktoré umožnia aj laikovi ovládať výstup pomocou jednoduchých jazykových príkazov.

3-D dokumenty
Farba slovy


Navigace:


Výsledok vyhľadávania:

Podpora a ovládače | Partnerský portál

Xerox Worldwide Česká republika Slovenská republika > zmeniť