Úvodná strana > O nás > Inovácie

Inovácie

Inovácie Xerox - vidíme dopredu

Nie každý vie, že tak bežne používané kancelárské pomôcky, ako napríklad fax, počítačová myš, prenosný počítač, laserová tlačiareň, či grafický interface – Windows alebo ethernet, uzreli prvý krát svetlo sveta práve vo výskumných strediskách spoločnosti Xerox. Xerox Corporation ročne investuje do oblasti výskumu a vývoja niekoľko miliárd dolárov, čím sa zaraďuje medzi popredných svetových inovátorov v oblasti moderných technológií a výskumu.

Xerox vedie výskum v oblasti farieb, výpočtovej techniky, digitálneho zobrazovania, pracovných postupov, elektromechanických systémov, nových materiálov, lingvistiky, analýzy pracovných postupov a nanotechnológií. Spoločnosť stále prichádza s novými vynálezmi, ktoré začleňuje do svojho portfólia produktov a riešení, a využíva ich tak pre diverzifikáciu svojich obchodných aktivít, alebo na ne poskytuje licenciu, alebo ich predá.

  • Zvíťazte nad preťažením informáciami
    Už viac ako pol storočia sa Xerox stará o to, aby bola práca v každej spoločnosti jednoduchšia.
  • Rozdiel vďaka digitalizácii
    V roku 2007, bolo na celom svete vytlačených viac ako 15 biliónov strán, ale menej ako 10% bolo vytvorených digitálnymi tlačiarňami. Cieľom Xeroxu je priniesť výhody masovej personalizovanej tlače do tlačového biznisu.
  • Tuhý atrament ako jedinečná technológia
    Tuhý atrament je odskúšaná a zabehnutá technológia farebnej tlače ponúkaná iba spoločnosťou Xerox. Multifunkčné zariadenie používa kocky (bloky) tuhého atramentu namiesto tonera, resp. atramentovej kazety.

Ocenenia

Predovšetkým vďaka novátorstvu získala naša firma rad ocenení za kvalitu produktov a služieb v Spojených štátoch, Austrálii, Kanade, Francúzsku, Japonsku, Mexiku, Holandsku a vo Veľkej Británii. Produkty, ktoré nesú značku Xerox sú pravidelne hodnotené nezávislými testovacími laboratóriami ako jedny z najlepších na svete.

Jednu z najväčších pôct spoločnosť získala v roku 2007 v Spojených štátoch - z rúk prezidenta spoločnosť Xerox prevzala The National Medal of Technology. Týmto najvyšším ocenením pre predných novátorov sú každoročne odmeňovaní jednotlivci, tímy i spoločnosti za prínos národnej ekonomike, životnému prostrediu, za rozvoj technológie, inovácie a zvýšenie životného štandardu.
Z ďalších ocenení môžeme vymenovať "First-ever Innovated", ktoré získal Xerox vo Francúzsku, alebo napríklad zaradenie do rebríčka "Desať najvplyvnejších", ktorý zostavil časopis Computer Weekly.


Navigace:


Výsledok vyhľadávania:

Podpora a ovládače | Partnerský portál

Xerox Worldwide Česká republika Slovenská republika > zmeniť