Úvodná strana > O nás

O nás

O společnosti Xerox Slovensko

Už viac ako pol storočia je spoločnosť Xerox lídrom v oblasti dokumentových technológií a služieb. Na tomto dedičstve neustále staviame. Aj vďaka akvizícii spoločnosti Affiliated Computer Services sme dnes celosvetovo jednotkou v oblasti riadenia obchodných procesov a dokumentov. Ponúkame globálne služby pre celú škálu sektorov - od finančného, telekomunikačného, cez energetiku, výrobu, veľkoobchod až po štátnu správu, vzdelávanie, zdravotníctvo ale aj pre grafiku, komerčnú tlač, živnostníkov a domácnosti. Xerox podporuje vývoj inovácií a poskytuje také služby, vďaka ktorým majú zákazníci viac času na to, čo je pre nich najdôležitejšie – možnosť venovať sa plnohodntne podnikaniu a ich biznisu.

Naša centrála sídli v Norwalk v Connecticutea zamestnáva viac ako 130 000 zamestnancov v 160 krajinách. Ako spoločnosť s obratom 22 miliárd dolárov, sme svetovým lídrom v oblasti riadenia obchodných procesov a dokumentov. Poskytujeme fungujúce komplexné riešenia, od jednoduchých tlačových služieb pre podporné oddelenia až po operatívnu podporu vášho podnikania a riadenie informácií.

O společnosti Xerox Slovensko

Spoločnosť Xerox má svoje zastúpenie na Slovensku od roku 1993 a v súčasnej dobe zamestnáva viac ako 40 zamestnancov. Vnútorná štruktúra spoločnosti je je členená podľa potrieb jednotlivých zákazníkov a partnerov nasledovne:

GMO & Channels

Oddelenie General Market Organization (GMO & Channels) zodpovedá za riadenie predaja a všetky ostatné aktivity spoločnosti XEROX, ktoré sa realizujú prostredníctvom partnerského kanála.

SAO

Oddelenie Strategic Account Organization (SAO) je zodpovedné za starostlivosť o Strategických zákazníkov. Xerox svojim SAO zákazníkom poskytuje všetky služby všeobecne nazývané „outsourcingové“ a pristupuje k zákazníkom podľa jednotlivých odvetví (telekomunikácie, financie, výroba, grafický priemysel a podobne).
Vyššie uvedené oddelenia podporujú oddelenie ľudských zdrojov, finančné oddelenie, marketing, servis a logistika.

Kľúčové hodnoty
Jedna vec sa nikdy nezmení – naše kľúčové hodnoty.
Sme úspešní iba vďaka spokojným zákazníkom.
Odovzdávame kvalitu vo všetkom, čo robíme.
Vyžadujeme nadpriemernú návratnosť aktív.
Prostredníctvom technológií rozvíjame vodcovstvo na trhu.
Vážime si našich zamestnancov.
Správame sa zodpovedne ako občan korporácie.


Navigace:


Výsledok vyhľadávania:

Podpora a ovládače | Partnerský portál

Xerox Worldwide Česká republika Slovenská republika > zmeniť