Úvodná strana > Akcie > Aj vy môžete mať Xerox

Aj vy môžete mať Xerox

S nami budete mať

nižšie prevádzkové náklady
viac času vďaka šikovým funkciám
lepší prehľad s účtovaním Xerox Standard Accounting


WorkCentre 53xx

Táto nová rada zahŕňa tri modely 5325, 5330 a 5335 s rýchlosťami 25, 30 a 35 strán za minútu a nahrádza predchádzajúce modely 5225 a 5230. Všetky modely rady 53xx disponujú výkonným farebným skenovaním a rozsiahlou bezpečnostnou výbavou už v základnej výbave. Samozrejmosťou je automatický obojstranný podávač predlôh, obojstranná tlač a široké možnosti podávania papiera i dokončovanie dokumentov na výstupe.

Viac informácií...

Leták na stiahnutie - WorkCentre 5330
Leták na stiahnutie - WorkCentre 5325

WorkCentre 72xx

Ďalšia generácia najúspešnejšej farebnej A3 multifunkcie Xerox prichádza Atraktívna cena, elegantný design, malá náročnosť na plochu kancelárie, minimálna spotreba elektrickej energie, nízke prevádzkové náklady a najnižšia hlučnosť vo svojej kategórii. Teraz s radičom na platforme ConnectKey s mnohými užitočnými funkciami, ktoré by ste očakávali u oveľa drahších zariadení.

Viac informácií...

Leták na stiahnutie

WorkCentre 78xx

Ďalším produktom na inovovanej platforme Xerox ConnectKey je rad výkonných farebných multifunkcií WorkCentre 78xx. S rýchlosťou od 30 do 55 strán za minútu zvládnu rôzne úlohy a zaťaženie, od podpory pracovných skupín až po centrálnu reprografiu. S voliteľným tlačovým kontrolérom EFI Fiery z WorkCentre 78xx sa stáva efektívnym riešením pre reklamnú produkciu a tlač na zákazku.

Viac informácií...

Leták na stiahnutie - WorkCentre 7835
Leták na stiahnutie - WorkCentre 7855


Navigace:


Výsledok vyhľadávania:

Podpora a ovládače | Partnerský portál

Xerox Worldwide Česká republika Slovenská republika > zmeniť